Co dělám

ŽURNALISTIKA

Od roku 2010 působím jako žurnalista na volné noze. Pravidelně spolupracuji s periodiky jako MF Dnes (AUTO Dnes, DOMA Dnes), iDnes.cz či časopisem Glanc.  Přispívala jsem také do Instinktu a časopisu Týden. Specializuji se na témata z oblasti životního stylu, bydlení, gastronomie, sportu a zdraví, ale ráda občas zabrousím i do jiných vod – třeba cestování, módy a techniky. Některé moje on-line publikované články si můžete přečíst třeba na webech iSport LIFE, iDnes (bydlení a cestování) a v rubrice Bydlení na Aktuálně.cz. (A následkem mých záchvatů grafomanství třeba i zde na mém blogu.)

COPYWRITING

Za léta svého psaní jsem zjistila, že jsem schopna napsat text téměř o čemkoli. Někdy je to spíš přítěž, někdy výhoda. Třeba v oblasti copywritingu. Věnuji se mu od roku 2009 a mezi moje nejčastěji zpracovávaná témata patří reality a bydlení, móda, krása, umění, cestování a sport. Pokud ale budete mít o text ode mě zájem, můžeme se domluvit i na čemkoliv jiném – třeba tvorbě webových textů či newsletterů pro Vaši firmu. Stačí mě kontaktovat!

 KOMUNIKACE A MARKETING

Nevíte si rady s formou či stylem komunikace se zákazníky, přípravou projevu nebo sepsáním formálního dopisu? Neváhejte se na mě obrátit, určitě něco vymyslíme. Ať jde o plán komunikace se zákazníky, přípravu newsletterů, správu sociálních sítí, formální korespondeci nebo třeba „jen“ odpověď na pozvání na rande – pro vše lze najít ideální řešení bez případných nepříjemných následků.

PŘEKLADY

Slovinština je jedním z jazyků, které mě fascinují. Třeba pro to, že má vedle jednotného a množného čísla ještě číslo dvojné a různá specifika, která bychom našli snad jen ve staré češtině. Ráda pro Vás přeložím jakýkoli text ze slovinštiny. Mám za sebou překlady jazykové příručky, textů v akademickém sborníku, povídek pro pražský knižní veletrh i beletristických děl předních slovinských autorů pro literární večery.

KOREKTURY

Ke korekturám jsem často odběhla už během studia na vysoké škole a ani při práci se jim nevyhýbám. Bezchybný text je ale dnes bohužel spíše výjimkou. Na druhé straně ne každý má čas a náladu číst po sobě svoji diplomovou práci, formální dopis či text na svém webu několikrát. V tom případě je ideální přenechat vychytání všech gramatických a stylistických chyb a překlepů nějakému hnidopichovi odborníkovi – třeba mně.

CHCETE VĚDĚT JEŠTĚ VÍCE?

Kontaktujte mě způsobem, jaký Vám bude nejvíce vyhovovat – budu se těšit.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>